Post- och besöksadress

Elafskolan i Södertälje
Parkgatan 1
151 32 Södertälje

Skolledning

Maria Johansson : Rektor

Maria Johansson

Rektor

08-400 289 86 maria.johansson@elafskolan.se
Eliza Afram : Skoladministratör

Eliza Afram

Skoladministratör

073-522 74 77, 08-400 289 77 eliza.afram@elafskolan.se
Nahir Acar : Förstelärare, Mentor åk 2, MA, NO, SO

Nahir Acar

Förstelärare, Mentor åk 2, MA, NO, SO

08-400 289 75, 073-522 74 75 nahir.acar@elafskolan.se

Personal

Georgett Aho : ML Arabiska

Georgett Aho

ML Arabiska

08-400 289 78 georgett.aho@elafskolan.se
Ibtessam Amno : Resurs, ledsagare, fritidshem

Ibtessam Amno

Resurs, ledsagare, fritidshem

08-400 289 74 ibtessam.amno@elafskolan.se
David Durmaz : Mentor 5-6, IDH, Fritidshem

David Durmaz

Mentor 5-6, IDH, Fritidshem

08-400 289 74 david.durmaz@elafskolan.se
Jacques Iskandar : Mentor åk 7-8, ML Suryoyo

Jacques Iskandar

Mentor åk 7-8, ML Suryoyo

08-400 289 78 jacques.iskandar@elafskolan.se
Ashorina Kourie : <br>Föräldraledig</br>

Ashorina Kourie


Föräldraledig

ashorina.kourie@elafskolan.se
Diana Minasson : <b>Förskolelärare</b><br>Fritidspedagog

Diana Minasson

Förskolelärare
Fritidspedagog

08-400 289 74 diana.minasson@elafskolan.se
Ninorta Lahdo : Mentor åk 1, MA, NO

Ninorta Lahdo

Mentor åk 1, MA, NO

08-400 289 78 ninorta.lahdo@elafskolan.se
Ferit Rhawi : SO, HKK

Ferit Rhawi

SO, HKK

08-400 289 78 ferit.rhawi@elafskolan.se

Elevhälsa

Gabriel Oussi : <br>Skolläkare</br>

Gabriel Oussi


Skolläkare

Kontaktas genom skolsköterskan
Resurscentrum : <br>Skolpsykolog</br>

Resurscentrum


Skolpsykolog

Kontaktas genom kuratorn