Post- och besöksadress

Elafskolan i Södertälje
Parkgatan 1
151 32 Södertälje

Skolledning

Maria Johansson : Vik. rektor

Maria Johansson

Vik. rektor

08-400 289 86 maria.johansson@elafskolan.se
Eliza Afram : Skoladministratör

Eliza Afram

Skoladministratör

073-522 74 77, 08-400 289 77 eliza.afram@elafskolan.se
Nahir Acar : Förstelärare, Mentor åk 3-4, MA, NO, SO

Nahir Acar

Förstelärare, Mentor åk 3-4, MA, NO, SO

08-400 289 75, 073-522 74 75 nahir.acar@elafskolan.se
Ilona Remmo : Arbetslagsledare fritids, mentor åk 1, SV/SVA

Ilona Remmo

Arbetslagsledare fritids, mentor åk 1, SV/SVA

073-522 74 74 ilona.remmo@elafskolan.se

Personal

Georgett Aho : ML Arabiska

Georgett Aho

ML Arabiska

08-400 289 78 georgett.aho@elafskolan.se
Zalgai Aho : EN, BL, SL, SKV

Zalgai Aho

EN, BL, SL, SKV

08-400 289 78 zalgai.aho@elafskolan.se
Ibtessam Amno : Resurs, ledsagare, fritidshem

Ibtessam Amno

Resurs, ledsagare, fritidshem

08-400 289 74 ibtessam.amno@elafskolan.se
Tomas Demir : Musik, resurs, fritidshem

Tomas Demir

Musik, resurs, fritidshem

08-400 289 74 tomas.demir@elafskolan.se
David Durmaz : Mentor 5-6, IDH, Fritidshem

David Durmaz

Mentor 5-6, IDH, Fritidshem

08-400 289 74 david.durmaz@elafskolan.se
Ewa Hansson : Mentor åk 2, SV/SVA

Ewa Hansson

Mentor åk 2, SV/SVA

08-400 289 78 ewa.hansson@elafskolan.se
Jacques Iskandar : Mentor åk 7-8, ML Suryoyo

Jacques Iskandar

Mentor åk 7-8, ML Suryoyo

08-400 289 78 jacques.iskandar@elafskolan.se
Ashorina Kourie : <br>Föräldraledig</br>

Ashorina Kourie


Föräldraledig

ashorina.kourie@elafskolan.se
Erika Kröger : Mentor åk 2, MA, NO, SO, Moderna språk

Erika Kröger

Mentor åk 2, MA, NO, SO, Moderna språk

08-400 289 78 erika.kroger@elafskolan.se
Diana Minasson : <b>Föräldraledig</b><br>Fritidspedagog, Resurs

Diana Minasson

Föräldraledig
Fritidspedagog, Resurs

08-400 289 74 diana.minasson@elafskolan.se
Ninorta Lahdo : Mentor åk 5-6, MA, NO

Ninorta Lahdo

Mentor åk 5-6, MA, NO

08-400 289 78 ninorta.lahdo@elafskolan.se
Petra Morad : Mentor förskoleklass, Fritidshem

Petra Morad

Mentor förskoleklass, Fritidshem

08-400 289 74 petra.morad@elafskolan.se
Ferit Rhawi : SO, HKK

Ferit Rhawi

SO, HKK

08-400 289 78 ferit.rhawi@elafskolan.se
Ornina Yousef : SPA

Ornina Yousef

SPA

08-400 289 78 ornina.yousef@elafskolan.se

Elevhälsa

Ida Bethmorad : Kurator

Ida Bethmorad

Kurator

08-400 289 74 ida.bethmorad@elafskolan.se
Helena Bywall : Skolsköterska

Helena Bywall

Skolsköterska

08-400 289 74 helena.bywall@elafskolan.se
Ninorta Lahdo : Specialpedagog

Ninorta Lahdo

Specialpedagog

08-400 289 74 ninorta.lahdo@elafskolan.se
Gabriel Oussi : <br>Skolläkare</br>

Gabriel Oussi


Skolläkare

Kontaktas genom skolsköterskan
Ilona Remmo : Studie-och yrkesvägledare

Ilona Remmo

Studie-och yrkesvägledare

073-522 74 74 ilona.remmo@elafskolan.se
Resurscentrum : <br>Skolpsykolog</br>

Resurscentrum


Skolpsykolog

Kontaktas genom kuratorn