Post- och besöksadress

Elafskolan i Södertälje
Parkgatan 1
151 32 Södertälje

Skolledning

Roland Andersson : Rektor

Roland Andersson

Rektor

073-522 74 20, 08-400 289 20 roland.andersson@elafskolan.se
Sofi Wernström : Administratör

Sofi Wernström

Administratör

073-522 74 77, 08-400 289 77 sofi.wernstrom@elafskolan.se

Personal

Sofi Wernström : Lärare förskoleklass/årskurs 1

Sofi Wernström

Lärare förskoleklass/årskurs 1

08-400 289 78 sofi.wernstrom@elafskolan.se
Kefaa Duna : Lärare årskurs 2/3

Kefaa Duna

Lärare årskurs 2/3

08-400 289 78 kefaa.duna@elafskolan.se
Faten Marzoog : Lärare årskurs 4/5/6

Faten Marzoog

Lärare årskurs 4/5/6

08-400 289 78 faten.marzoog@elafskolan.se
Ferit Rhawi : Lärare årskurs 4/5/6

Ferit Rhawi

Lärare årskurs 4/5/6

08-400 289 78 ferit.rhawi@elafskolan.se
Georgett Aho : ML Arabiska

Georgett Aho

ML Arabiska

08-400 289 78 georgett.aho@elafskolan.se
Zerva Zeito : ML Assyriska/Syrianska

Zerva Zeito

ML Assyriska/Syrianska

08-400 289 78 zerva.zeito@elafskolan.se
Romel Malki : Fritidshem/Lärare idrott

Romel Malki

Fritidshem/Lärare idrott

08-400 289 74 romel.malki@elafskolan.se
Ibtessam Amno : Fritidshem

Ibtessam Amno

Fritidshem

08-400 289 74 ibtessam.amno@elafskolan.se

Elevhälsa

Monica R : Specialpedagog

Monica R

Specialpedagog

Anita Bell : Skolsköterska

Anita Bell

Skolsköterska

anita.bell@elafskolan.se
Lena Answed : <br>Skolläkare</br>

Lena Answed


Skolläkare

Kontaktas genom skolsköterskan
Jasna Vidacic – Resurscentrum : <br>Skolpsykolog</br>

Jasna Vidacic – Resurscentrum


Skolpsykolog

Kontaktas genom skolsköterskan