Post- och besöksadress

Elafskolan i Södertälje
Parkgatan 1
151 32 Södertälje

Skolledning

Roland Andersson : Rektor

Roland Andersson

Rektor

073-522 74 20, 08-400 289 20 roland.andersson@elafskolan.se
Sofi Wernström : Administratör

Sofi Wernström

Administratör

073-522 74 77, 08-400 289 77 sofi.wernstrom@elafskolan.se

Personal

Sofi Wernström : Mentor/Lärare i årskurs 2 och 3

Sofi Wernström

Mentor/Lärare i årskurs 2 och 3

08-400 289 74 sofi.wernstrom@elafskolan.se
Kefaa Duna : Mentor/Lärare i årskurs 2 och 3

Kefaa Duna

Mentor/Lärare i årskurs 2 och 3

08-400 289 74 kefaa.duna@elafskolan.se
Diana Minasson : Mentor/Lärare i årskurs Fk och 1

Diana Minasson

Mentor/Lärare i årskurs Fk och 1

08-400 289 74 diana.minasson@elafskolan.se
Ferit Rhawi : Mentor/Lärare i årskurs 4,5 och 6

Ferit Rhawi

Mentor/Lärare i årskurs 4,5 och 6

08-400 289 74 ferit.rhawi@elafskolan.se
Georgett Aho : ML Arabiska

Georgett Aho

ML Arabiska

08-400 289 74 georgett.aho@elafskolan.se
Zerva Zeito : ML Assyriska/Syrianska

Zerva Zeito

ML Assyriska/Syrianska

08-400 289 74 zerva.zeito@elafskolan.se
Romel Malki : Fritidshem/Lärare i idrott och teknik

Romel Malki

Fritidshem/Lärare i idrott och teknik

08-400 289 74 romel.malki@elafskolan.se
Ibtessam Amno : Fritidshem

Ibtessam Amno

Fritidshem

08-400 289 74 ibtessam.amno@elafskolan.se

Elevhälsa

Monica R : Specialpedagog

Monica R

Specialpedagog

Helena Bywall : Skolsköterska

Helena Bywall

Skolsköterska

helena.bywall@elafskolan.se
Gabriel Oussi : <br>Skolläkare</br>

Gabriel Oussi


Skolläkare

Kontaktas genom skolsköterskan
John Kaneko : <br>Skolpsykolog</br>

John Kaneko


Skolpsykolog

Kontaktas genom rektor